Анонси

CASE Україна пропонує безкоштовну підписку на щомісячні та щоквартальні публікації проекту “Популярна економіка: моніторинг реформ”. Щомісячні публікації будуть містити поглиблений аналіз окремих напрямків економічних реформ уряду з чітким описом того, якою ж насправді повинна бути ця реформа для забезпечення дійсно фундаментальних змін. Щоквартальні публікації міститимуть загальний огляд здійснених кроків керівництва держави по усім пріоритетним напрямкам […]

Місячні звіти дають огляд політичної ситуації, економічного розвитку, бізнес клімату, фіскальної та монетарної політики, інфляції, політики обмінного курсу, фінансового ринку, міжнародної торгівлі, боргової політики та банківського сектору. Для передплати, будь-ласка, звертайтесь до Дмитра Боярчука (boyarchuk@case-ukraine.kiev.ua). Архів звітів (резюме англійською мовою) знаходиться тут.

В рамках ініціативи “Ціна держави” Центр CASE Україна запрошує до співпраці громадські організації та громадян з активною життєвою позицією! Якщо вас не лишає байдужою бюджетна та податкова тематика, вам не все одно, на що витрачаються державні гроші, ласкаво просимо до наших лав. Приєднатися до команди надзвичайно просто – будь ласка, заповніть анкету.