Новини
sud2

Закон про Вищий антикорупційний суд нарешті проголосували. Президент Петро Порошенко швидко його підписав і закон вже вступив у силу з 14 червня.

Снимок экрана 2018-06-14 в 12.30.01

13 червня 2018 року було презентовано дослідження «Аудит економічної свободи в Україні». «Аудит економічної свободи» – це спільний проект Центру соціально-економічних досліджень CASE Україна та Центру вільної економіки імені Кахі Бендукідзе, здійснений завдяки фінансовій підтримці Atlas Network та методичному супроводу Інституту Фрейзера (Канада).

0

Як забезпечити якісну й доступну освіту без втручання держави? Що поганого в нинішній американській системі освіти і які її елементи Україні не варто відтворювати? Що заважає побудові системи освіти, яка забезпечить найвищий ступінь самореалізації людини?

1518005085_счсчсч

Рівень доходів українців невисокий, і значна частина витрат йде на харчування, але інформація про те, що за витратами на харчування, сигарети і алкоголь ми у першій десятці в світі – це велике питання. Про це розповів виконавчий директор CASE Україна Дмитро Боярчук. 

pensiya1-1

Солідарне пенсійне забезпечення вже не допоможе підтримувати літніх людей.

Kordon_Poland_dailylviv_com

Андрій Саварець розповів DW (українською) як контрабандисти намагаються повернути стару схему ввезення товарів.

1501231491_dubrovskiy

Україні не слід сліпо копіювати практики інших країн, оскільки це може привести до проблем, як в Угорщині – такої думки старший економіст CASE Україна Володимир Дубровський.

3a45b080cabbb30c

Пенсійні виплати необхідно замінити виплатою допомоги, оскільки нинішня солідарна пенсійна система в Україні збанкрутувала. Такої думки старший економіст CASE Україна Володимир Дубровський.

crop

За попередніми даними Держстату, ВВП України зріс на 3,1% в першому кварталі. 2017 рік економіка закінчила з темпами зростання в 2,5%. З 2016-му було 2,4%. Розрахунки Держстату розходяться з даними Нацбанку з інфляційного звіту за квітень. НБУ пише про зростання у 2,3%. Незважаючи на більш низьку оцінку, Нацбанк очікує, що до кінця року темпи зростання […]

e3056-46685664

Ухвалення закону про встановлення режиму валютного регулювання в Україні – це позитивний крок у розвитку українського валютного ринку. Але у цієї постанови є свої підводні камені і з часом закон буде доопрацьовано Нацбанком.

Переглянути архів по роках