НОВИНИ

Шукаємо дизайнера-верстальника

06.10.2017
Text_2

Потрібен дизайнер-верстальник для виконання двох завдань.

Громадський транспорт замість авто

28.09.2017
Text_2

Українських водіїв очікує «паливний податок», який існує у більшості країн Євросоюзу і поширюється на різні види автомобільних двигунів. Старший економіст CASE Україна Володимир Дубровський в інтерв’ю радіо “Голос столицы” зазначив, що це призведе до меншого користування особистим автомобілем.

Державні підприємства – джерело корупції в Україні

27.09.2017
Text_2

Старший економіст «CASE Україна» Володимир Дубровський прокоментував в ефірі Громадського радіо заяву міністра фінансів, що держпідприємства планують продавати без Фонду держмайна.

Шукаємо розробника інфографіки

25.09.2017
Text_2

Центр соціально-економічних досліджень CASE Україна оголошує конкурс на відбір постійного постачальника послуг зі створення інфографіки.

Головна умова отримання траншу МВФ – пенсійна реформа

20.09.2017
Text_2

Агентство Moody’s підвищило кредитний рейтинг України, що зібльшить можливості у залученні кредитів через євробонди. Проте головний кредитор України – МВФ – надасть фінансування у разі проведення реформ у пенсійній сфері, зазначає у коментарі Лига.Финансы виконавчий директор CASE Україна Дмитро Боярчук.

Фінансові розслідування і “кошмарення” бізнесу

19.09.2017
Text_2

Старший економіст CASE Україна Володимир Дубровський у коментарі Deutsche Welle дав оцінку бажанню Петра Порошенко створити Службу фінансових розслідувань (СФР). На початку вересня міністр фінансів України Олександр Данилюк також повідомив, що вже є навіть домовленість щодо надання технічної підтримки та навчання нових працівників з боку Сполучених Штатів та Італії.

Пенсійна реформа відбудеться, тому що так просить МВФ

15.09.2017
Text_2

Кабмін вніс у Верховну Раду законопроекти про проведення медичної і пенсійної реформ (обидві розглядалися у першому читанні і навіть проголосовані). Також у Кабінеті Міністрів працюють над законопроектом про земельну реформу. Виконавчий директор CASE Україна Дмитро Боярчук прокоментував виданню “Деньги.UA” майбутні зміни.

Україна стоїть на порозі чергового буму

10.09.2017
Text_2

В ефірі Радіо Донбасс.Реаліі виконавчий директор CASEУкраїна Дмитро Боярчук, розповів про позитивні тенденції росту промисловості на Донбасі.

Читати всі новини