НОВИНИ

Валютна паніка. Куди падає гривня

16.01.2017
Text_2

Журнал “Фокус” намагався розібратися, чи обґрунтовані побоювання українців, масово скуповують валюту за невигідним курсом і подолає національна валюта психологічний бар’єр в 30 грн за долар.

Податкова міліція поза законом – бізнес видихне полегшено

14.01.2017
Text_2

Старший економіст CASE Україна Володимир Дубровський у коментарі Gazeta.UA, чому скасування податкової міліції є добре.

Як закриття «сплячих» ФОПів вплине на економіку України

13.01.2017
Text_2

Прийняті у грудні 2016 року зміни в процедурі сплати підприємцями єдиного соціального внеску змушують «сплячі ФОПи» припиняти діяльність. У коментарі для “Экономические известия” виконавчий директор CASE Україна Дмитро Боярчук розповів, як це вплине на економіку України.

Що відбувається з курсом долара

12.01.2017
Text_2

Експертна колонка виконавчого директора CASE Україна Дмитра Боярчука виданню “Новое время” щодо причин стрімкого зростання курсу іноземної валюти.

Ушли в расход. Почему за новый налог для “спящих” ФЛП правительство заплатит своей репутацией

10.01.2017
Text_2

Введение обязательного налога для “спящих” ФЛП призвано залатать дыру в Пенсионном фонде. Исполнительный директор CASE Україна Дмитрий Боярчук отметил в комментарии изданию “Частный предприниматель” неправильность этого решения.

Ответ Владимира Дубровского на редакционную статью “Индустриальные парки Украины”

03.01.2017
Text_2

Рецензия является ответом страшего экономиста CASE Украина на статью Индустриальные парки Украины: старые грабли на свежую голову?, написанную Редакционной коллегией VoxUkraine.

Чому українцям не варто копіювати економічну політику Кореї і Японії

28.12.2016
Text_2

Як виходить, що привілеї для промисловості знищують економіку і провокують соціальний паразитизм. Про це у статті для видання “Деловая столица” написав старший економіст CASE Україна Володимир Дубровський (рос.)

Недоторкані олігархи і наступ на середній клас. До чого це призведе?

26.12.2016
Text_2

Війна із середнім класом перейшла в “гарячу” фазу. Наслідки будуть катастрофічними — до влади прийде або створений Кремлем союз реваншистів і популістів, або неадекватні радикали-маргінали. Про це в колонці для “Економічної правди” написав старший економіст CASE-Україна Володимир Дубровський.

Читати всі новини